Wonodd’a Cepbank ile Para Yatırma

Wonodd, 2008’den beri faaliyet gösterdiği Türkiye online oyun piyasasında, müşterilerinin her zaman piyasanın en iyisini hak ettiğini düşünerek tüm hizmetlerini şekillendirmektedir ve bu sayededir ki, müşterilerin en önde gelen tercihlerinden biri olayı istikrarlı bir şekilde sürdürebilmektedir. Uzun süredir sektöre başarılı bir şekilde faaliyet göstermeyi başarmış olan Wonodd firması, en güvenilir, gelişmiş ve en hızlı hizmeti müşterilerine verme gayesinde olmuştur. Wonodd’un risksiz bir şekilde, hızlı ve çok geniş çeşitlilikte müşterilerinin hizmetine sunduğu para yatırma seçenekleri de bu anlayışın bir ürünü olarak müşterileri mutlu etmektedir.

Wonodd, müşterilerine sunduğu para yatırma havuzu ile 10 TL – 1.000.000 TL arası yatırımların masrafsız bir şekilde müşterilerin hesaplarına anında geçmesini sağlamaktadır. Müşterilerine sunduğu ödeme yöntemlerini, en gelişmiş teknoloji eseri olan teknik altyapısının üzerine konumlandırmış olan Wonodd, sürekli yaptığı testlerle ve sürekli yaptığı geliştirmelerle piyasanın çok üstündeki seviyelerde olan güvenliğini daha da yüksek seviyelere her gün çekmektedir.

Wonodd’un, müşterilere en hızlı, en kolay, en güvenilir işlem sağlama iddiasındaki para yatırma yöntem havuzunun önemli parçalarından birisi de Cepbank yöntemidir. Cepbank yöntemi ile müşteriler; Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, İngBank, PTTBank, Kuveyt Türk, QNB Finans, Şeker Bankası, Teb Bankası, T. İş Bankası, Yapı Kredi Bankası gibi geniş banka seçeneğinden kendine uygun olanı seçerek istediği cep telefonuna para gönderme işlemi yapabilmektedir. Cepbank yöntemi sayesinde Wonodd müşterileri, herhangi bir karta ihtiyaç olmadan, anında ve güvenli bir şekilde para transferlerini yapabilmektedirler.

Wonodd’da Cepbank yöntemi ile 50 TL ile 1.000 TL arası işlemler çok kısa sürelerde (0-30 dakika) müşteri hesabında olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Cepbank yöntemini kullanarak Wonodd’a para yatırma işlemi yapmak isteyen kişiler aşağıdaki adımları takip edebilirler:

1. İnternet bankacılığından Cepbank veya Ceb’e Havale ya da Atm Bank yöntemi telefon numarası ile (bazen TC numarası gerekebilir) para gönderimini gerçekleştirin.
2. Alıcı TC kimlik numarası, alıcı telefon numarası ve alıcı telefonuna gelen sms kodu ile Wonodd hesabınıza giriş yapın.
3. Wonodd hesabınızda, “Para Yatır” adımında Cepbank’ı seçin ve yatıracağınız tutarını girerek “Devam Et” butonuna tıklayın.
4. Bankanızı seçerek açılan ekranda istenilen bilgileri girerek işleminizi tamamlayın.

Bu adımlar sonrası hesabınıza kısa sürede geçen paranız ile çeşitliliği yüksek olan Wonodd içeriklerinde keyif denizinde yüzerken, aynı zamanda yüksek oranlar ve bonuslarla kazançlarınızı katlamanın hazzına varabilirsiniz.

Wonodd firması, Cepbank yöntemi dışında da bir çok para yatırma yöntemi ile herkesin ihtiyacınıza cevap vermekte ve karlarını realize etmelerine olanak sağlamaktadır. Tüm para yatırma ve çekme yöntemleri hakkında detaylı bilgi için Wonodd resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Canlı Destek hattı çalışanları da herhangi bir soru veya probleminizi konusunda 7/24 hazır bir şekilde beklemektedirler.